Proje Hakkında


Bir yudum değil, “doya doya mutluluk”...

Hayaller İnsan ilişkilerinin sıcaklığını özlüyoruz hepimiz… Küçük, kendi halinde mahallelerde, sıcak komşuluk ilişkileri yaşanırdı önceden. “Müsaitseniz annemler bu akşam size gelecek” derdik ya da evde kalmamışsa yarım fincan tuz isterdik komşumuzdan. Biz bu samimiyeti hep sevdik. Zor gününde komşumuzun kapısını çalmayı, sevinçlerimizi birlikte paylaşmayı… Bugün gerilerde kaldığını düşündüğümüz bu mahalle kültürü, modern yaşamın beklentileriyle bütünleşerek, La Vie İstanbul’da yeniden hayata geçiyor. Çünkü La Vie İstanbul, konforun ve lüksün insan sıcaklığını göz ardı etmeden yapılandırıldığı çok cazip bir butik proje…

En geniş alanı, “yeşile” ayırdık!…

Hayaller2 Bu devasa metropolün karmaşasından bunalarak, doğal güzellikleri olan bölgelere kaçmak isteyenler, artık La Vie İstanbul’un yeşilliklerinde huzuru yakalayacaklar.
4000 m2’lik yeşil alanıyla La Vie İstanbul, şehre doğallığı getiriyor…
Yeni bir yaşama merhaba diyecek olanlar, yeşillerle süslü hayallerinin gerçeğe dönüştüğünü burada görecekler…

Konfor bazıları için uzak bir hayal, La Vie İstanbul’da olağandır!

Hayaller3 Biri 10, ikisi 9 katlı olmak üzere 3 bloğa sahip olan proje, 48 m2’den 120 m2’ye kadar değişen daire büyüklükleriyle, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan seçenekler sunuyor.
Her metre karesinde kalitenin ve konforun yansımaları görülen daireler, hayatınıza kolaylık katan kullanım özellikleriyle de, yaşanılası mekanlara dönüşüyor…

Yaşama daha “sağlıklı” bakacaksınız!

Hayaller4 Sağlıklı ve keyifli yaşam sürmenizin formülünün, size özel hazırlanan spor alanları olduğunu düşündük. İstedik ki, sabah gün ışığının eşlik ettiği yürüyüş yollarında hayatın keyfini çıkarın!
Spor yapmanın yaşama sevinci veren zindeliğini yakalamak için voleybol ve basketbol sahalarında ter atın...
Belki de daha fit görünüme kavuşmak istersiniz, o halde sizi fitness salonumuzda sıkı bir çalışmaya davet edelim…

Suyun verdiği huzurla, günün yorgunluğu artık arkanızda...

Hayaller Serin sulara bırakın kendinizi özgürce…
Rahatlamanın, suyun dokunuşuyla hayat bulmanın keyfini yaşayın.
La Vie İstanbul, yaşamın tadını çıkarmanız için ayrıcalıklarla dolu bir dünya sunuyor size…Çocuğunuza “hadi akşam oldu; çabuk eve!” demenize gerek kalmayacak!.

Hayaller Çünkü sizin gibi burada çocuklarınız da güven içinde olacak.
7/24 güvenliğin sağlandığı La Vie İstanbul’da evinizden çocuklarınızı kontrol etmeye gerek duymadan, onların özgürce yetişmelerini izleyeceksiniz…Otomobiliniz gözünüzün önünde, içiniz rahat...

Hayaller La Vie İstanbul, her daireye özel otopark alanıyla otomobilinizi koruma altına alıyor.
Burada hem siz güvendesiniz, hem de otomobiliniz…

Neye ihtiyacınız varsa, hemen yanı başınızda!

Hayaller İstanbul S. Zaim Üniversitesi’nin yanı başında yer alan La Vie İstanbul, bölgedeki hastanelere 3, Armoni Park ve Arena Park AVM’ lerine 5 dakika mesafede bulunmasıyla, sağlık, alışveriş ve eğlence imkanlarını ayağınıza getiriyor…
Hayat La Vie İstanbul’dayken huzurlu, size yakın sayısız imkanla çok keyifli…

Proje özellikleri...

Hayaller Blok Sayısı: 3
Kat Adedi: A Blok zemin altı 2 zemin üstü 10 kat
B Blok zemin altı 2 zemin üstü 9 kat
C Blok zemin altı 1 zemin üstü 9 kat
Konut Tip ve Sayıları: 1+1 - 21 ad., 2+1 - 73 ad., 3+1 - 15 ad.
Otopark : Yaklaşık 4.500 m2 alana sahip yangın söndürme ve otomatik aydınlatman sistemine sahip kapalı otoparkta her konut için 1 araçlık tahsisli park yeri ayrılacaktır.
Spor Alanı: Basketbol-Voleybol Sahası, Yürüyüş Parkuru Peyzaj Alanı: Yaklaşık 4.000 m2 alana sahip değişik türde çiçek, peyzaj bitkisi ve ağaç dikili şık armatürlerle aydınlatılmış ve otomatik sulama sistemi ile bakımı yapılabilecek ortak peyzaj alanı oluşturulacaktır. Sosyal Tesisler: Açık Havuz, Kapalı Havuz, Fitness, Sauna, Çocuk Oyun Parkı, Kameriye, Çok Amaçlı Toplantı Salonu bulunmaktadır. Asansör Sayısı: Her blokta 2’şer adet olmak üzere toplam 6 adet bulunmaktadır.
Güvenlik: Sitenin çevresi ve ortak alanlarında kameralı güvenlik sistemi. Tüm Konutlar ile Güvenlik Noktaları ve Hizmetli Konutu arasında bağlantılı görüntülü MAS/AUDIO Marka diafon sistemi. Sitenin tek noktadan yaya girişinde güvenlik noktası Otopark giriş ve çıkış noktalarında uzaktan kumandalı ve kamera kontrollü bariyer/kepenk ile sağlanacaktır.